Duwi

artykuły elektroinstalacyjne, oświetleniowe, akcesoria antenowe, telekomunikacyjne, komputerowe i audio-video.

O NAS

düwi International Sp. z o.o. została założona 20 maja 1997

düwi International Sp. z o.o. powstała 20 maja 1997 r. w związku z otwarciem pierwszego marketu niemieckich sieci DIY w Polsce, który został zlokalizowany w Tychach.

düwi International Sp. z o.o.  należy do europejskiego holdingu Grupy EverFlourish z siedzibą w Niemczech, do którego należy również REV Ritter GmbH, EverFlourish Europe oraz Link2Home. Europejski holding wchodzi w skład międzynarodowej grupy EverFlourish. Grupa jest jednym z największych dostawców w branży DIY. Nasze produkty są dostarczane na wszystkie kontynenty.

 
 

Nasze cechy

– innowacyjność i nowoczesność
– wysoka jakość produktów i usług
– wysoka konkurencyjność (najlepsza jakość za najniższą cenę)
– kompetencje techniczne i logistyczne
– globalny zasięg i sprawność organizacyjna (bezpośrednia współpraca z wiodącymi producentami na całym świecie – Chiny, Europa Zachodnia, znane marki polskie)
– solidność i zaufanie
– ekologiczne i energooszczędne rozwiązania 

Nasza ciężka praca jest doceniana i honorowana różnego rodzaju nagrodami 

Zapraszamy do kontaktu

W roku 2016 firma düwi otrzymała prestiżową nagrodę klubu Gazel Biznesu. To tytuł przyznawany dla najdynamiczniej rozwijających się firm średniej wielkości, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.
Po raz kolejny otrzymaliśmy również certyfikat Złoty Płatnik. Wyróżnienie przyznawane dla rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej. Jedynie 5% firm na polskim rynku spełnia kryteria konkursu.

Prestiżowa nagroda klubu Gazel Biznesu została przyznana firmie düwi kilkukrotnie również w kolejnych latach.

Adres naszej firmy

Telefon kontaktowy

Przewiń na górę